Змагання з настільного тенісу та міні-футболу

Самими масовими змаганнями, які щорічно проводяться на базі нашого університету – є настільний теніс та міні-футбол.

12-13 листопада проводився командний кубок м. Житомира серед студентів ВНЗ з настільного тенісу, в якому I і II місця вибороли команди Житомирського державного технологічного університету. У складі першої команди виступали студенти Матієв Руслан (ФІМ), Ващук Сергій (ГЕФ), Савицька Христина (ФЕМ). За другу команду виступали Чиж Віктор (ГЕФ), Костюченко Роман (ГЕФ), Макаренко Христина (ФЕМ). III місце за командою Житомирського національного агроекологічного університету.

15-17 листопада у змаганнях з міні-футболу свою спортивну майстерність демонстрували збірні команди вузів м. Житомира. Переможницею турніру “Молодіжна бутса” стала команда воєнного інституту радіоелектроніки, друге місце зайняла команда ЖДТУ, на третьому – агроекологічного університету.

Кафедра фізичного виховання ЖДТУ щиро вітає переможців та призерів змагань.