Бадминтон

8 грудня 2012 року в спортивному залі ЖДТУ відбувся особистий чемпіонат Житомирської області  з бадмінтону. Успішно виступили в цих змаганнях студенти нашого університету. Так, Дмитро Олішицький (РА-12) став чемпіоном в змішаній парі та срібним призером в одиночному та парному розрядах, а Наталія Фурлет – срібною призеркою в парному розряді.

11 грудня в спортивному комплексі  ЖДУ ім. І.Франка відбулись змагання з бадмінтону за програмою обласної універсіади. Успішно виступили студенти нашого університету. Так, команда чоловіків виборола “золото” в одиночному та парному розрядах. В особистій першості юнаки та дівчата посіли відповідно ІІ та ІІІ місця. В змаганні змішаних пар наші студенти були другими.